Firma Profili

Ardent Plastik A.Ş. 1979 yılında PE granül ile üretim hayatına başlamış, 1995 yılından bu yana sulama alanında üretimini sürdürmüştür. Sürekli gelişim düşüncesi ile üretim hacmini ve ürün çeşitliliğini arttırarak, profesyonel ekibi ile sulama sektörünün lider firmalarından biri olmuştur.

 

Ardent Plastik; hem yurt içinde, hem de yurt dışında yirmiden fazla ülkeye ihracatını yaptığı yağmurlama ve damlama sulama borularının yanı sıra Drip-X ve Drip-X PC olarak adlandırdığı yassı damlatıcılı, kalın duvarlı oval borusu ile öncü konumundadır. Mersin ve Niğde Bor Organize Sanayi'de bulunan fabrikalarında ürettiği, yüksek kaliteli ürünlerini pazarın gerektirdiği rekabetçi fiyatlarla bayilerine ve çiftçilere ulaştıran ARDENT PLASTİK, TİGEM(Tarımsal İşletmeler Genel Müdürlüğü) ait değişik  çiftliklerde çok sayıda "center-pivot" uygulaması da gerçekleştirmiştir.

 

TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve TSE ürün standartları doğrultusunda müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı amaçlar.

 

Ardent Plastik; tüm proseslerinde çevreyi, doğayı, insanı koruyan bir anlayışla, güvenli ve verimli üretimi desteklemektedir.

 

Vizyon  &  Misyon

 

Vizyonumuz : Dünya sulama sektöründe; sürekli gelişen, değer katan, dünya kaynaklarının korunmasına katkı sunan küresel bir oyuncu olmaktır.

 

Misyonumuz : Dünyadaki toprak ve su kaynaklarının korunmasına katkı sağlamak ve sulama sektöründe teknik olarak  en  gelişmiş  çözümleri  sunarak  ortaklarımıza değer  sağlamaktır.

 

Amacımız ve Hedefimiz

 

Dünyadaki gelişmelere paralel olarak, profesyonel bir yaklaşımla, maksimum müşteri memnuniyetini daimi kılarak, teknoloji ve bilgimizle müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, sürekli gelişime katkı sağlamak amacıyla, çalışanlarımızın bilinçlendirilmesini, eğitilmesini ve uygun çalışma ortamını sağlayıp,  ürün kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmeyi, ülkemizdeki toprak verimliliği ve su kaynaklarının azaldığı bu dönemde üzerimize düşen bilinçli sulamaya yaptığımız katkıyı daimi kılıp, bu toprakların bağrından çıkan küresel bir oyuncu olmaktır.

 

Öz Değerlerimiz

 

Güven      :  Dünya çapında sulama endüstrisindeki paydaşlarımız tarafından ismimiz güvenilmektedir.


İnanç       :  Paydaşlarımız, ihtiyaçları için mümkün olan en iyi çözümleri ve ürünleri sunacağımızdan emindir.


Taahhüt   :  En son teknolojiyi kullanarak ürünlerimizin ve hizmetlerimizin sürekli geliştirilmesini taahhüt ediyoruz.